Elektro Fiala s.r.o. Elektrikář Praha 4, revize a opravy elektroinstalace, elektrické vytápění, výroba rozváděčů nn, alarmy, kamery a datové sítě
Elektrikář, elektroinstalace, elektrická zařízení
... pohoda a bezpečnost pro Váš dům i firmu ...
HLAVNÍ MENU

Z důvodu nemoci se nové zakázky dočasně nepřijímají!

Zabezpečení objektů a slaboproudá zařízení

Slaboproudá zařízení objektů nejsou určeny k rozvodu elektrické energie a napájení spotřebičů, ale vyskytují se téměř ve všech objektech kde jsou umístěny technická zařízení. Může jít o zabezpečení objektů, přístupové a docházkové systémy, zařízení požární signalizace, evakuační rozhlas a místní ozvučení, regulace a měření vytápění, nebo regulace vzduchotechniky, dále televizní, rozhlasové a satelitní antény, domovní telefony, videotelefony a zařízení pro informační technologie, strukturované kabeláže, telefonní rozvody, datové sítě metalické nebo optické.

Je mnoho typů a výrobců slaboproudých zařízení, téměř každé zařízení vyžaduje odbornou znalost systému a má svá specifika jak při montáži, tak při nastavení a servisu systému. Z tohoto důvodu Vám můžeme nabídnout služby pouze pro některá slaboproudá zařízení.

Provádíme návrh, montáž a servis alarmů, bezpečnostních kamer a kamerových systémů, datové sítě a internetové rozvody v Praze 4, v Praze a okolí. V malém rozsahu je možné sjednat i montáž a opravu ozvučení, vstupního systému, zvonků, interkomu nebo domovních telefonů.

Elektronické zabezpečení objektů

Alarm Vám pohlídá byt, dům, chatu, garáž, firmu, prodejnu, kancelář,... v době vaší nepřítomnosti, při narušení objektu bez oprávněné autorizace vyvolá poplach, spustí sirénu (což ale v dnešní době téměř nikoho nezajímá), zejména ale Vám zavolá, pošle SMS nebo i oznámí narušení poplachu bezpečnostní agentuře, nebo i policii. Alarm ale ve většině případů nezjistí kdo narušil střežený objekt a nemůžete se podívat co se děje, nebo co se stalo.

Kamera se záznamem, nebo kamerový systém naopak zaznamená co se děje, co se stalo, ale v případě narušení objektu nevyvolá poplach, nezavolá, nepošle SMS, pokud není kamerový systém připojen na ostrahu s trvalým sledováním objektu, jde pouze o sledování záznamu události, ale to už může být pozdě a záznam může být použit pouze k identifikaci pachatele.

Podle posouzení zabezpečení objektu je často nejlepší varianta zabezpečení kombinace zabezpečení alarmem a kamerovým systémem. V případě že alarm vyhlásí narušení objektu je možné přes internet sledovat na kamerách co se momentálně děje, ze záznamu zjistit kdo se v blízkosti objektu pohyboval před vyhlášením poplachu a podle toho dál postupovat. V každém případě je potřeba při volbě zabezpečení zvážit jaké hodnoty má systém zabezpečit a kolik chcete do zabezpečení objektu investovat. Nedostatečné zabezpečení objektu jsou zbytečně vynaložené prostředky podobně, jako kdyby se naopak zahradní domek důkladně zabezpečoval jako klenotnictví.

 

Hledáte elektrikáře, elektroinstalační firmu, potřebujete revizi elektroinstalace, kontrolu nebo opravu elektroinstalace, vyměnit zásuvku, vypínač, jistič nebo uvažujete o novém osvětlení? Nebo potřebujete revizi Vašeho elektrického spotřebiče, nářadí, strojů a případnou následnou opravu? Uvažujete o novém vytápění pro vaší kancelář, obchod, restauraci nebo chcete mít pohodu a klid do svého domu nebo bytu? Vykradli byt, dům, nebo firmu ve vašem okolí a chcete zabezpečit svůj majetek? Potřebujete počítačovou síť, nebo vaše počítačová síť už nevyhovuje? Nabídneme Vám řešení, provedeme návrh, montáž, revizi, opravu a servis podle vašich představ v souladu s platnými předpisy.

Napište nám! Naším cílem je pohoda a bezpečnost pro Váš dům i firmu!